• امروز: یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398
  • منوی کاربری
    امکانات
    آخرین مطالب
    سایت‌های مرتبط
    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس



    آپلود عکس

    تبلیغات تکواندو
    آپلود عکس آموزش تکواندو ویژه تابستان

    مسابقات انتخابی قهرمانی کشور بانوان استان لرستان

    تاریخ انتشار: 21 مرداد 1396, 17:40
    به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان لرستان ، مسابقات انتخابی قهرمانی کشور بانوان استان لرستان با کمربندهای قرمز ومشکی ، رده سنی خردسالان ، نوجوانان و جوانان  مورخ ۲۰ (مرداد ماه) با حضور بیش از ۸۰ نفر شرکت کننده از شهرستانهای خرم آباد دورود الیگودرز رومشگان کوهدشت بروجرد و ازنا در خانه تکواندو استان برگزار گردید .
     
    نتایج مسابقات به شرح ذیل میباشد :
     
    رده سنی خردسالان اعزام به مسابقات قهرمانی کشور 

    وزن اول  :  ماندانا نعمتی  (خرم آباد)
    وزن دوم  :  نسا سپهری  (خرم آباد) - نیلوفر عالی پور (خرم آباد)
    وزن سوم   :  سنا پورهاشمی  (خرم آباد) -
    وزن چهارم   :  عطیه نورالهی  (ازنا) - ستایش گیوه کی  (خرم آباد) 
    وزن پنجم   :  زینب آهو قلندری (خرم آباد) - فاطمه دارایی  (خرم آباد)
    وزن ششم   :  ستایش ماهرو بختیاری  (خرم آباد) 
    وزن هفتم   :  ساینا مهر دوست  (خرم آباد) 
    وزن هشتم   :  مهشید بابابیگ  خرم اباد 
    وزن نهم   :   فاطمه عینی  (خرم آباد) 
    وزن دهم  :   ستایش موحدی  (خرم آباد) 
    اوزانی که دونفر معرفی شدند بعلت نزدیک بودن امتیازات و برد وباخت و مساوی نفر نهایی در اردو مشخص میشود‌.
    —---------------------------------------—

    رده سنی نوجوانان اعزام به مسابقات قهرمانی کشور 

    وزن اول  :   پردیس سلطانی   (الیگودرز)
    وزن دوم  :   پریا همتی         ( خرم آباد )
    وزن سوم   گلشید محمودی  (خرم آباد)
    وزن چهارم   :   نگین ناصری      (دورود )
    وزن پنجم   :   مهسا جمشیدی    (الیگودرز)
    وزن ششم   :   آیدا وفایی       (خرم آباد) 
    وزن هفتم   :   مهدیه  زند لشنی   (دورود) 
    وزن هشتم   :   ساره سالاروند      (دورود)
    وزن نهم  :   نازنین اسکینی       (خرم آباد)
    وزن دهم   :   خجسته حاجیوند    (دورود )
    —---------------------------------------------------

    رده سنی جوانان انتخابی مرحله اول  

    وزن اول  :  سحر سالاروند  (دورود) - فاطمه شایان   (خرم آباد)
    وزن دوم  :  فرشته علیمرادی  (الیگودرز) - فایزه گراوند  (رومشگان )
    وزن سوم  :   فاطمه هاشمی کیا  (دورود) - فایزه بابعلی (خرم آباد) 
    وزن چهارم   :  نرجس سالاروند (دورود) - فاطمه رحمتی (خرم آباد) 
    وزن پنجم  :   نرگس دهخواری (دورود) - حدیث عسگردی  (بروجرد) 
    وزن ششم  :  زهرا حاجیوند  (دورود) 
    وزن هفتم  :   نیلوفر بهاروند  (خرم آباد)
    وزن هشتم  :  فاطمه قاید رحمتی  (دورود)
    —------------------------------------------------—

    بهترین های مسابقات رده کمربند زرد سبز آبی  مورخ 96/05/19

    بهترین مربی  :   خانم عاطفه فراشی (خرم آباد)
    بهترین مبارز  :   فاطمه امیری  (خرم آباد)
    بهترین داور   :   مریم چگنی  (دورود)
    —------------------------------------------------—

    بهترین های مسابقات  رده سنی (خردسالان)
    بهترین مربی  :   آرزو قاید رحمتی  (خرم آباد) 
    بهترین مبارز   :   ماندانا نعمتی  (خرم آباد)
    بهترین داور   :   نسترن ورمه زیار  (دورود)

    بهترین های مسابقات رده کمربند قرمز ومشکی  (نوجوانان )
    بهترین مربی   :   ندا ورمه زیار  (دورود)
    بهترین مبارز   :   نگین ناصری  (دورود)
    بهترین داور   :   شهین زارع   (الیگودرز)

    بهترینهای مسابقات رده سنی  (جوانان) 
    بهترین مربی   :   زهرا حاجیوند  (دورود)
    بهترین مبارز  :   نرگس دهخواری  (دورود)
    بهترین داور  :   ندا ورمه زیار  (دورود)
    —-------------------------------------------------

    نتایج تیمی کمربند قرمز مشکی 

    در رده‌سني خردسالان تيم خرم آباد قهرمان شد، بروجرد بر سكوي نايب قهرماني قرار گرفت و تيم ازنا عنوان سومي را به خود اختصاص داد. 

    در رده‌سني نوجوانان دورود بر سكوي نخست قرار گرفت، خرم آباد دوم شد و الیگودرز سومي را به خود اخصاص داد.

    در رده‌سني جوانان  دورود قهرماني را كسب كرد، خرم آباد نايب قهرمان شد و الیگودرز عنوان سومي را بدست آورد.
     
     
     


    ارسال نظر





    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    نظرسنجی
    -->