• امروز: دوشنبه، 2 اردیبهشت 1398
 • منوی کاربری
  امکانات
  آخرین مطالب
  سایت‌های مرتبط
  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس  آپلود عکس

  تبلیغات تکواندو
  آپلود عکس آموزش تکواندو ویژه تابستان

  برگزاری اولین جلسه هیات تکواندو استان لرستان در خانه تکواندو

  تاریخ انتشار: 9 دی 1396, 14:39
   برگزاری اولین جلسه هیات تکواندو استان لرستان در خانه تکواندو
   
    نخستین جلسه هیات تکواندو استان لرستان پس از انتخاب رییس هیات استان روز چهارشنبه (6 دی ماه) در خانه تکواندو برگزار شد.
   
   به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان لرستان، اولین جلسه هیات تکواندو استان پس از انتخاب مجدد جافر وفایی به عنوان رییس هیات روز چهارشنبه ( 6 دی ماه) در خانه تکواندو لرستان برگزار گردید.

  این جلسه با حضور کلیه اعضای هیات تکواندو استان اعم از نایب رییس، دبیر، کمیته های استانی و کلیه روسا و نواب رییس هیات های شهرستان های تابعه بود.

  جلسه هیات تکواندو استان لرستان با قرائت قرآن توسط محسن رضاییان قاری تکواندوکار استان شروع شد.

  جافر وفایی در اول جلسه انتخاب مجدد ریاست محترم فدارسیون را به کل جامعه تکواندو استان و کشور تبریک گفته و عنوان نمودند این انتخاب برای آینده تکواندو کشور مبارک و میمون خواهد بود ، همچنین از اعضای مجمع هیات تکواندو استان بخاطر اعتماد مجدد به ایشان برای انتخاب چهارساله مسئولیت هیات استان تقدیر و تشکر کرد.

  ایشان در ادامه خاطر نشان کرد که برای پیشرفت تکواندو همه باید دست به دست هم دهیم تا به یک سرانجام خوب برسیم.

  وی بیان کرد که هیات تکواندو استان لرستان قبل از ریاست 4 سال اول خود دارای حداقل امکانات تکواندو نبود که به لطف خدا خیلی از مشکلات در پایان 4 سال نخست برطرف گردید.

  در این جلسه پس از ارزیابی و نظرسنجی کتبی از حاضرین در جلسه و اعلام نظر و پیشهادات و انتقاد کلیه اعضای هیات رییسه و مجمع انتخاباتی هیات تکواندو استان در این جلسه، تغییراتی در بعضی از مسئولین هیات های شهرستانی و کمیته های تخصصی و هیات رییسه استان داده شد و مورد تایید کلیه اعضاء جدید هیات تکواندو استان لرستان قرار گرفت.

  رییس هیات تکواندو لرستان چند برنامه از برنامه های خود که باعث پیشرفت و مقام آوری در این چهار سال پیش رو می شود را بیان کرد که مهمترین آنها میزبانی کلیه دوره های داوری و مربیگری کشوری، میزبانی مسابقات قهرمانی کشور در تمامی رده ها و برگزاری لیگ پویا در تمامی رده های سنی در سطح استان را بیان کرد.

  وی در خصوص شرکت تیم های استان در کشور و حق الزحمه مربیان و همچنین تعیین مربیان تیم های استانی در رقابت های کشور و برگزاری اردوهای تیم های استان در خانه تکواندو گفتند که باید به شکلی باشد که رضایت مربیان و سرپرست ها را به دنبال داشته باشد.

  ضمنا مقرر گردید از این پس مسئولین هیات های شهرستانی با تعامل سازنده با سایر دستگاه های دولتی و آموزشی و نیروهای مسلح و دانشگاه ها نهایت همکاری را نموده و در سر لوحه کار خود قرار دهند و توجه زیادی به مسائلی از قبیل فرهنگی و اخلاقی و رواج فرهنگ پهلوانی را نموده و توجه ویژه ای به همگانی کردن ورزش در دو بخش مردان و زنان را مد نظر قرار دهند و همچنین در همکاری نزدیکی با ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و اداره کل ورزش و جوانان استان و بسیج ورزشکاران را در برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار داشته باشند.

  در پایان چند نکته ضروری را به هیات های شهرستان ها متذکر شدند:

  1. اگر افرادی انتقاد به هیئت استان دارند انتقادشان سازنده باشد و ما با جان ودل پذیرا هستیم

  2. عدم حضور مسئولین هیئت های تابعه در جلسات استانی به منزله قطع همکاری با استان میباشد

  3. پرداخت حق الزحمه مربیان استان توسط هیئت های مربوطه طبق چارت فدراسیون تکواندو

  4. پرداخت پاداش به مربیان در آزمون های کمربند و مسابقات آزاد استانی توسط هیات استان

  5. پرداخت پاداش به مربیانی سازنده اولیه ورزشکارانی که موفق به کسب عناوین قهرمانی در سطوح داخلی و بین المللی میباشند.

  6. مقرر گردید عملکرد هیات ها و کمیته های تخصصی هیات استان و اعضای هیات رییسه تکواندو استان لرستان دبیر و نایب رییس بانوان هر ۶ ماه یک بار انجام شود.

  7. فعال کردن تکواندو در چهار شهرستان غیر فعال در استان لرستان با همکاری ادارات ورزش و جوانان آن شهرستان ها
  8. انتخاب مسئولین جدید هیات های شهرستان های خرم آباد و الیگودرز با رایرنی دبیر هیات با شهرستانهای مربوط برای انتخاب مسئول جدید

  9. از این پس کلیه درخواست ها و صدور احکام و شرکت در آزمون ها از طریق هیات تکواندو شهرستانها و کمیته های تخصصی هیات استان انجام شود با معرفی نامه کتبی در غیر اینصورت به هیچ درخواستی خارج از این سیستم هیات استان پاسخگو نخواهد بود.
   
   
   

  ارسال نظر

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  نظرسنجی
  -->