• امروز: یکشنبه، 30 دی 1397
 • منوی کاربری
  امکانات
  آخرین مطالب
  سایت‌های مرتبط
  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس  آپلود عکس

  تبلیغات تکواندو
  آپلود عکس آموزش تکواندو ویژه تابستان

  برگزاری جلسه هیات تکواندو استان لرستان

  تاریخ انتشار: 19 فروردین 1397, 00:21
  برگزاری جلسه ;
  اولین جلسه هیئت تکواندو استان لرستان در سال 1397
   
   
   
   
  به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان لرستان ، اولین جلسه هیئت تکواندو استان لرستان در سال 1397 با حضور جناب آقای کریمی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان و جافر وفایی رئیس هیئت تکواندو استان لرستان و کلیه کمیته ها و رؤسا و نواب رییس هیئت های شهرستانی مورخ 18 فروردین 97 در خانه تکواندو استان لرستان برگزار گردید .

  جناب آقای جافر وفایی در ابتدای با تبریک سال نو و گزیده ای از عملکرد هیئت تکواندو استان در  سال 96 صحبت های خود را آغاز کردند .
  جافر وفایی با بیان اینکه هیئت تکواندو استان لرستان جزء هیئت های برتر و مدال آور استان میباشد گفت : تکواندو استان لرستان در نظر دارد در سال 97 جهت ارتقاء سطح کیفی مربیان و داوران استان میزبان چند مسابقه کشوری ، آزمون و دوره های داوری و مربیگری کشوری در استان باشد که این مهم نیاز به توجه بیشتر اداره کل ورزش و جوانان استان را دارد و  از جناب آقای کریمی معاونت اداره کل در خصوص برگزاری این مسابقات درخواست کمک به این هیئت را داشتند .

  در ادامه جناب آقای کریمی معاونت اداره کل ورزش استان با تبریک سال نو و با بیان اینکه در نوجوانی به این ورزش علاقه مند بوده و فعالیت میکردم گفتند : هیئت تکواندو استان لرستان در سال 96 یکی از فعالترین هیئت های استان لرستان بوده و افتخارات خوبی را کسب نموده اند .
  همچنین ایشان بیان کردند که در جهت پیشرفت بسیاری از هیئت های استان هیئت تکواندو لرستان که جزء سه هیئت برتر استان به شمار می آید را الگو خوبی برای دیگر ورزش ها قرار داده ایم .
  ایشان تکواندو را یک ورزش زود بازده خطاب کردند که این امر موجب نتیجه گیری های خوبی در سطح جهان ، آسیا و کشوری شده است .

  یکی دیگر از فعالیت های تکواندو استان که مورد توجه و مد نظر معاونت اداره کل استان بود بحث ارتقاء درجه مربیگری و داوری مربیان و داوران استان بود و تاکید کردند که تکواندو استان پتانسیل حضور مربی خارجی در استان را دارد .

  در پایان ایشان بر برنامه محور بودن تکواندو لرستان اشاره کردند و ازحار داشتند که اداره کل ورزش و جوانان استان برنامه حمایتی از این هیئت را در سال 97 را دارد .
   
   
   
   
   

  ارسال نظر

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  نظرسنجی
  -->