• امروز: پنج شنبه، 6 تیر 1398
 • منوی کاربری
  امکانات
  آخرین مطالب
  سایت‌های مرتبط
  آپلود عکس

  آپلود عکس
  تبلیغات تکواندو
  آپلود عکس آموزش تکواندو ویژه تابستان

  برگزاری جلسه بانوان استان لرستان

  تاریخ انتشار: 3 مهر 1397, 10:57
  برگزاری جلسه بانوان استان لرستان
  جلسه بانوان هیئت تکواندو استان با حضور خانم جمال شرف مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید .

  به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان لرستان ، جلسه بانوان هیئت تکواندو استان با حضور جافر وفایی رئیس هیئت تکواندو استان لرستان ، آقای سید محمودرضا آهوقلندری دبیر استان ، خانم سالاری نایب رئیس استان و کلیه کمیته ها و مربیان بانوان استان مورخ 20 شهریور 97 در خانه تکواندو استان برگزار گردید .

  در این جلسه خانم جمال شرف مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان در صحبت های خود به موفقیت های بانوان تکواندو استان پرداخت و بیان کردند حضور بانوان ورزشکار استان بخصوص بانوان تکواندو پررنگ شده که این موفقیت ها توقعات را از بانوان تکواندو استان بالا برده است ، ایشان از هیئت تکواندو استان لرستان بابت همکاری با اداره کل ورزش و جوانان استان تشکر کردند و خاطر نشان شدند که منظم بودن بانوان هیئت تکواندو استان در برگزاری مسابقات و گزارش به اداره کل را الگویی قرار داده برای تمامی بانوان ورزشکار استان لرستان و اینکه بانوان تکواندو کار استان لرستان از نظر جمعیتی از آقایان پیشی گرفته  و رشد 32 درصدی در سال 97 را داشته .
  خانم جمال شرف در ادامه از هیئت های شهرستانی و تمامی مربیان این خواسته را داشتند که به انجام امورات فرهنگی بپردازند ، ایشان به فضای مناسبی که در اختیار بانوان استان و هیئت تکواندو استان اشاره کردند و گفتند نسبت به گذشته بانوان ورزشکار و خانواده ها بیشتر به ورزش فرزندان خود اهمیت داده و آرامش بیشتری در خصوص امنیت فرزندان خود دارند .
  ایشان به چند ورزشکار دختر استان که در مسابقات کشوری و جهانی و تیم ملی بودند اشاره داشتند و گفتند که این دختران با پوشش اسلامی خود در مسابقات جهانی یک الگوی خوب برای بقیه بانوان کشور و استان هستند .

  در ادامه جافر وفایی در صحبت های خود ضمن خیر مقدم خدمت سرکار خانم جمال شرف  و تمامی کمیته ها و مربیان بانوان استان خاطر نشان شدند در مدیریت تکواندو استان لرستان تبعیض بین آقایان و بانوان وجود ندارد .
  ایشان با بیان این که بانوان پا به پای آقایان در حال پیشرفت میباشند گفتند : در بسیاری از رویدادها بانوان از آقایان پیشی گرفته که جای تقدیر از همه بانوان تکواندو استان دارد .
  وفایی در ادامه گفتند باید به افراد مستعد که فعالیت و موفقیت هایی را کسب نموده اند توجه بیشتری شود تا این موفقیت ها تداوم داشته باشد .
  وی با اشاره به فراهم بودن زمینه حضور و فعالیت بانوان در تکواندو گفتند انتظارات از بانوان تکواندو استان بالا رفته که بانوان تکواندو استان باید از افراد باتجربه و میدان دیده تکواندو نهایت استفاده را برده و استعدادهای استان را با آموزش های فنی و تخصصی راهی مسابقات کشوری نمایند .

  خانم سالاری نایب رئیس استان با تشکر از حضور خانم جمال شرف در جلسه بانوان استان گزارشی از عملکرد 6 ماهه استان را بیان نمودند و تذکراتی را در جهت هماهنگی بیشتر چه در سطح استان و کشوری در مورد بانوان را به مربیان استان دادند .

  در پایان نواب رئیس تکواندو شهرستان ها و مربیان مشکلات خود را با خانم جمال شرف در میان گذاشته که در این خصوص قول مساعد از طرف مسئول امور بانوان استان در جهت برطرف شدن داده شد .

  ارسال نظر

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  نظرسنجی
  -->