• امروز: پنج شنبه، 6 تیر 1398
 • منوی کاربری
  امکانات
  آخرین مطالب
  سایت‌های مرتبط
  آپلود عکس

  آپلود عکس
  تبلیغات تکواندو
  آپلود عکس آموزش تکواندو ویژه تابستان

  برگزاری جلسه هیات تکواندو شهرستان الیگودرز

  تاریخ انتشار: 27 مهر 1397, 09:35
  برگزاری جلسه هیات تکواندو شهرستان الیگودرز 

  جلسه هیات تکواندو شهرستان الیگودرز با حضور ریاست محترم هیئت تکواندو استان لرستان برگزار گردید .

  به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان لرستان و به نقل از هیئت تکواندو شهرستان الیگودرز ، جلسه هیات تکواندو شهرستان الیگودرز با حضور جافر وفایی ریاست محترم هیئت تکواندو استان لرستان ،  آقای شاه نصیری مسئول محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز ، آقای علی حسن عبدی رئیس هیئت تکواندو شهرستان الیگودرز ، آقای بهروز دهخواری  از پیشکسوتان استان و کمیته ها و مربیان شهرستان در دو بخش آقایان و بانوان مورخ 24 مهر 97 در اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز برگزار گردید.

  در این جلسه جناب آقای شاه نصیری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز ضمن خیر مقدم به مسئولین هیئت تکواندو استان لرستان و حضور در این شهرستان گفتند : برگزاری این چنین جلساتی موجب پیشرفت و بیشتر شدن فعالیت ها  می شود .

   در ادامه علی حسن عبدی مسئول هیئت تکواندو الیگودرز  ضمن خیر مقدم به ریاست محترم هیئت تکواندو لرستان مشکلات و موانع پیش روی تکواندو شهرستان را مطرح نموده که در این خصوص قول های مساعدی از طرف هیئت استان و اداره ورزش الیگودرز داده شد .

  در این جلسه جافر وفایی رئیس هیئت تکواندو استان لرستان در ابتدا صحبت های خود تمامی مسئولین و مربیان و کمیته های هیئت تکواندو شهرستان الیگودرز را به همدلی وحدت و همیاری دعوت کردند و افزودند :
  میتوان با همدلی و برنامه دقیق و منظم به همه مشکلات پیش رو غلبه کرد و شاهد موفقیت های هرچه بیشتر تکواندو الیگودرز شویم .

  وفایی در ادامه پیشنهاد میزبانی مسابقات امید کشور در شهرستان الیگودرز را به ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز دادند و که مقرر گردید در صورت داشتن این شرایط مسابقات امید های کشور در شهرستان الیگودرز برگزار گردد .
  همچنین ایشان پیشنهاد سیستم  الکترونیکی تکواندو جهت داوری و یک دفتر جهت جلسات هیئت تکواندو از جناب آقای شاه نصیری مسئول اداره خواستار شدند .
   در پایان جلسه جافر وفایی کلیه مربیان و اعضای هیئت تکواندو را ملزم به اجرای قانون جهت برطرف نمودن مشکلات و سوق دادن تکواندوکاران به سوی رشد و ترقی و همچنین قانون مداری و قانون گرایی طبق بخشنامه ها یی که فدراسیون تکواندو ارائه می نماید دعوت نمودند.
   


  ارسال نظر

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  نظرسنجی
  -->