• امروز: دوشنبه، 2 خرداد 1401
  • منوی کاربری
    امکانات
    آخرین مطالب
    سایت‌های مرتبط
    آپلود عکس

    آپلود عکس
    تبلیغات تکواندو
    آپلود عکس آموزش تکواندو ویژه تابستان

    مسابقات تکواندو به مناسبت 22 بهمن در شهرستان الیگودرز برگزار گردید

    تاریخ انتشار: 24 بهمن 1400, 00:15
    مسابقات تکواندو بانوان شهرستان الیگودرز به مناسبت 22 بهمن ماه در این شهرستان برگزار گردید .
     
    به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان لرستان و به نقل از هیات تکواندو شهرستان الیگودرز ، یک دوره مسابقات تکواندو به مناسبت ۲۲ بهمن در تمامی رده های سنی و در دو بخش پومسه و کیوروگی و با حضور 80 شرکت کننده روز جمعه با حضور رئیس هیات تکواندو شهرستان الیگودرز منصور کردی و سرکار خانم بهرامی مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان این شهرستان در سالن شهید خداکرم کاظمی برگزار گردید .  

    نفرات برتر این رقابت ها به شرح ذیل میباشد 

    شکوفه ها
    وزن دوم :
    نفر اول : آیدا عبدالهی 
    نفر دوم : مهدیه شاهنصیری

    وزن سوم :
    نفر اول : مینا روشن
    نفر دوم :اسما تاجمیری

    وزن هفتم :
    نفر اول : آیناز عبدالهی
    نفر دوم : فاطمه حسنوند
    نفر سوم : نازنین صراطی 

    خردسالان
    وزن اول :
    نفر اول : ثنا نعمتی

    وزن سوم :
    نفر اول : میناجوادی
    نفر دوم : نیکا سمیعی 

    وزن چهارم :
    نفر اول : فاطمه سرلک
    نفر دوم : زهرا خلیلی
    نفر سوم : نادیا نوری

    وزن پنجم :
    نفر اول : آناهیتا ملکی
    نفر دوم : رخساره سلیمانی
    نفر سوم : پریا رحمانی

    وزن ششم :
    نفر اول : سیده هانیه صالح کوتاه
    نفر دوم : نرگس جمشیدی
    نفر سوم : راحیل سلیمانی

    وزن هفتم :
    نفر اول : یاسمن کریمی
    نفر دوم : ستایش صراطی
    نفر سوم نازنین موسوی

    وزن هشتم :
    نفر اول : ضحی اکبری
    نفر دوم : فاطمه سرلک

    وزن نهم :
    نفر اول : فاطمه زهرا نریمانی
    نفر دوم : هستی گنجی

    رده نونهالان
    وزن اول :
    نفر اول : نرگس سهرابی
    وزن دوم :
    نفر اول : سیده فاطمه موسوی

    وزن سوم :
    نفر اول : نیایش میرزایی
    نفر دوم : غزل قلی الیگودرزی
    نفر سوم : زهرا حاجی حاجی

    وزن چهارم :
    نفر اول : السا توکلی
    نفر دوم : هستی سرلک

    وزن ششم :
    نفر اول : سارینا نعمتی
    نفر دوم : مهرنوش جمشیدی
    نفر سوم : ستایش حبیبی
    سوم مشترک : پرنیان اداوی

    وزن هفتم :
    نفر اول : مهدیه مهدوی
    نفر دوم : الهه غلامی
    نفر سوم : ناریا غیاثی 

    وزن هشتم :
    نفر اول : مریم محمودی
    نفر دوم : مهدیه شاه نصیری
    نفر سوم : سمانه ویسی
    سوم مشترک : مریم شاهسواری 

    وزن نهم :
    نفر اول : زینب موسوی
    نفر دوم : سونیا استرکی
    نفر سوم : مهدیه چراغیان

    وزن دهم :
    نفر اول : فرحنازجمشیدی
    نفر دوم : زهرا رنجبر
    نفر سوم : مهشاد ابراهیمی

    نوجوانان
    وزن سوم :
    نفر اول : الناز ملکی

    وزن پنجم :
    نفر اول : بهاره جمشیدی
    نفر دوم : فاطمه موسوی رئوف 

    وزن نهم :
    نفر اول : پریا حسن زاده

    جوانان
    وزن دهم :
    نفر اول : ندا روشن

    بخش پومسه (فرم)
    زیر۱۲سال :
    نفر اول : مهرآفرین محمودی
    نفر دوم : زهرا بساک
    نفر سوم : مبینا شاهسواری

    ۱۲_۱۴سال :
    نفر اول : نهال محمودی
    نفر دوم : مبینا مرادپور
    نفر سوم : وفا تاجمیری 

    ۱۵_۱۷سال :
    وزن اول : نگار شهیدی فر
    نفر دوم : سارا خلیلی
    نفر سوم : سحر حسینی

    داور نمونه : معصومه ملک محمودی 
    بازیکن فنی : پریا حسن زاده
     

    ارسال نظر





    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    آپلود عکس

    نظرسنجی
    -->