• امروز: جمعه، 12 خرداد 1402
 • منوی کاربری
  امکانات
  آخرین مطالب
  سایت‌های مرتبط
  آپلود عکس

  آپلود عکس
  تبلیغات تکواندو
  آپلود عکس آموزش تکواندو ویژه تابستان

  جلسه اعضاء هیأت رئیسه تکواندو استان لرستان با مدیر کل منتصب اداره ورزش و جوانان استان لرستان

  تاریخ انتشار: 2 اردیبهشت 1401, 20:09
  برگزاری جلسه ;

  جلسه اعضاء هیأت رئیسه تکواندو استان لرستان با مدیر کل منتصب اداره ورزش و جوانان استان لرستان

   

  حضور اعضاء هیأت رئیسه تکواندو استان لرستان جهت خیر مقدم و عرض تبریک به مدیر کل منتصب جدید در اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان

   

  به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندو استان لرستان ، جلسه اعضاء هیأت رئیسه تکواندو استان لرستان با مدیر منتصب جدید در اداره کل ورزش و جوانان برگزار گردید .
  در این جلسه جافر وفایی رئیس هیأت تکواندو استان لرستان ضمن تبریک به آقای آرش قیاسیان  گزارشی از عملکرد و اطلاعات و آماری  از هیأت تکواندو استان طی چند سال گذشته ارائه شد .
  در ادامه وفایی بیان کردند طبق صحبت های انجام گرفته با فدراسیون و شخص آقای هادی ساعی ریاست فدراسیون تکواندو و حضور ایشان در اردیبهشت ماه به استان لرستان ، خواستار هماهنگی با دستگاههای اجرایی  و همچنین مسئولین ارشد سیاسی استان لرستان جهت بازدید و ملاقات های مختلف داشته باشند .
  وی افزود : با حضور ریاست فدراسیون تکواندو در استان لرستان رایزنی با بنگاه های اقتصادی و اسپانسرهای ورزشی که ضمینه حضور تیم های تکواندو استان لرستان در مسابقات لیگ های برتر کشور را داشته باشند فراهم شود .  

  ایشان در ادامه بیان کردند : با توجه به زیر ساخت های مناسبی که در استان وجود دارد خواستار برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در استان لرستان شدند .
  وی خاطر نشان شد ، با توجه به حضور ریاست فدراسیون تکواندو در استان لرستان از قهرمانان و پیشکسوتان تکواندو استان لرستان تجلیل خواهد شد .
  در این جلسه مقرر گردید که استعداد یابی در تکواندو استان صورت پذیرد تا جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیایی و مسابقات قهرمانی جهان و المپیک پیش رو هم در بخش تکواندو هم پاراتکواندو مد نظر قرار بگیرد و مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان قول مساعد دادند که کلیه همکاری های لازم در بخش پشتیبانی و مالی را دادند و حضور در سالن های تکواندو و سرکشی از ورزشکاران و قهرمانان و دیدار با خانواده های قهرمانان و خانواده های شهدا و جانبازان ورزشکار و تجلیل از مربیان و پیشکسوتان فعال در هیأت تکواندو استان را داشته باشند و قول مساعد دادند با تمام امکاناتی که در اختیار دارند از رشته تکواندو بخاطر ضمینه المپیکی شدن ورزشکاران وجود دارد و با توجه به استعدادهایی که در چند سال گذشته که از خودشون نشان دادند کمیته ای را تشکیل خواهند داد که شورای عالی ورزش و شورای راهبردی ورزش را راه اندازی خواهند کرد و از پتانسیل بالای هیأت تکواندو استان نهایت اسفاده را خواهند برد ، همچنین مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان قول مساعد دادند که شورایی جهت تقویت هیأت های ورزشی که این امکان را دارا هستند که ورزشکاران آنها در مسابقات آسیایی و المپیک   شرکت بکنند انجام پذیرد که تکواندو یکی از هیأت هایی میباشد که این پتانسیل را دارا میباشد .

  مدیر کل از حضور اعضاء هیأت رئیسه تکواندو استان لرستان در مراسم معارفه ایشان تشکر کردند و در پایان خاطر نشان شدند با برنامه ریزی ، شهرستان هایی که بتوانند در رشته تکواندو قهرمانانی تحویل هیأت تکواندو استان بدهند و در کشور کسب مدال کنند قول دادند که خانه های تخصصی در این شهرستان های به آنها داده شود .


   


  ارسال نظر

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  نظرسنجی
  -->