• امروز: دوشنبه، 2 خرداد 1401
 • منوی کاربری
  امکانات
  آخرین مطالب
  سایت‌های مرتبط
  آپلود عکس

  آپلود عکس
  تبلیغات تکواندو
  آپلود عکس آموزش تکواندو ویژه تابستان

  جلسه هیأت تکواندو شهرستان دلفان با اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان

  تاریخ انتشار: 17 اردیبهشت 1401, 13:57
  جلسه هیأت تکواندو شهرستان دلفان با اداره ورزش و جوانان 
  بررسی مشکلات بانوان هیأت تکواندو شهرستان دلفان در اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان

  به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندو استان لرستان و به نقل از هیأت تکواندو شهرستان دلفان ، بهروز زینتی رئیس هیأت تکواندو شهرستان دلفان با مسئول اداره ورزش و جوانان و مسئول امور بانوان این شهرستان در خصوص برخی مشکلات این هیأت جلسه ای را برگزار کردند . 
  در این جلسه که در اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان برگزار گردید بهروز زینتی ضمن تبریک عید سعید فطر خاطر نشان شدند : هیأت تکواندو شهرستان دلفان با توجه به نداشتن مربی در بخش بانوان و به بدلیل محدودیت‌های ایام کرونا و نبود مربی مجرب در بخش بانوان این شهرستان بدون فعالیت مانده و طی درخواست‌های مکرر هیأت شهرستان از هیأت تکواندو استان جهت فرستادن مربی کار آزموده تا زمان داشتن مربی بومی در این شهرستان به نتیجه نرسیده که دلیل آن مشکلات رفت و آمد مربیان از مرکز استان به شهرستان میباشد .
  زینتی در ادامه گفت : جهت جبران این مشکل مقرر گردیده تکواندوکاران دختر دارای کمربند مشکی با نظارت نائب رئیس هیات تکواندو استان لرستان و امور بانوان اداره ورزش شهرستان دلفان فعالیت خود را شروع نمایند .
  در ادامه خانم دارایی زاده مسئول امور بانوان این اداره نیز بیان داشتند، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی، تمامی ورزشکاران موظفند بیمه ورزشی خود را در ابتدای فعالیت اخذ نمایند. ایشان در زمینه تهیه تجهیزات ورزشی مورد نیاز این رشته نیز قول مساعد دادند. 

  در پایان دکتر زینتی بیان داشتند تهیه تشک وسایر تجهیزات تکواندو و آماده سازی سالن مختص بانوان جهت شروع مجدد فعالیت و اخذ مجوز رسمی باشگاه ویژه بانوان در مکان مناسب پیگیری خواهد شد و درخواست تسریع و همکاری بیشتر اداره ورزش و جوانان را داشتند.

  ارسال نظر

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  نظرسنجی
  -->