• امروز: سه شنبه، 4 مهر 1402
 • منوی کاربری
  امکانات
  آخرین مطالب
  سایت‌های مرتبط
  آپلود عکس

  آپلود عکس
  تبلیغات تکواندو
  آپلود عکس آموزش تکواندو ویژه تابستان

  حضور دکتر جافر وفایی رئیس هیئت تکواندو استان لرستان در فدراسیون تکواندو

  تاریخ انتشار: 2 اسفند 1401, 23:45

   

  به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان لرستان، جافر وفایی رئیس هیئت تکواندو استان لرستان باحضور خود در روزهای ۱ ام و ۲ ام اسفند ماه سال ۱۴۰۱ در فدراسیون تکواندو با مسئولین مختلف فدراسیون تکواندو کشور برای رفع موانع و مشکلات پیش روی تکواندو استان لرستان دیدار و گفتگو کرد.

   

  در این دیدار و گفتگوها رایزنی جهت اخذ آزمونهای دان چهار به بالا ، دوره‌های آموزشی داوری و مربیگری و پی‌گیری امورات جاری هیئت تکواندو استان لرستان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

  در ادامه جهت رفع موانع و مشکلات مربیان و داوران و ورزشکاران استان و پیگیری وضعیت ورزشکاران و قهرمانان استان در اردو های تیم ملی و بررسی وضعیت بازیکنان با مربیان تیم ملی بانوان و آقایان صورت گرفت .

   

  دیدار و گفتگو با ریاست محترم فدراسیون تکواندو ، دبیر و نایب رئیس بانوان فدراسیون امور استانها ، بازرسی خزانه‌داری ، روابط عمومی ،آزمون و آموزش صدور احکام بانک اطلاعاتی ، کمیته لیگ و کمیته مسابقات، سازمان تیم های ملی ، قضایی و حقوقی فدراسیون تکواندو کشور که در این دیدارها امورات اداری و ورزشی که مربیان و ورزشکاران و داوران و کمیته های تخصصی هیئت تکواندو استان با فدراسیون با مشکلاتی روبرو بودن حل و فصل گردید.

   

  مقرر گردید سال آینده هیئت تکواندو استان لرستان میزبان دوره‌های آموزشی و آزمونهای ارتقاء کمربند مشکی دان چهار به بالا و مسابقات قهرمانی کشور باشد و همچنین در مورد سفر هادی ساعی ریاست محترم فدراسیون تکواندو کشور در سه ماه اول سال آینده به استان لرستان هماهنگی گردید.


  🔶🔸🔸روابط‌ عمومی هیئت تکواندو استان لرستان

   


  ارسال نظر

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  نظرسنجی
  -->