برگزاری مسابقات تکواندو پسران استان لرستان


برگزاری مسابقات تکواندو پسران استان لرستان ;
مسابقات تکواندو پسران استان لرستان با حضور بیش از 300 شرکت کننده در خانه تکواندو استان لرستان برگزار گردید .
 
 به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان لرستان ، مسابقات تکواندو پسران استان لرستان مورخ 18 اسفند 96 با حضور بیش از 300 تکواندوکار در تمامی رده های سنی برگزار گردید .
مسابقات تکواندو پسران استان لرستان در دو زمین انجام گرفت و به نفرات اول تا سوم هر وزن حکم قهرمانی اهدا گردید .

نفرات برتر :

 خردسالان///
وزن 24- کیلوگرم :
1. محمد شعبان (بروجرد)
2. پارسا فرهادیان (خرم آباد)
3. سلمان مومی وند (بروجرد)

وزن 26- کیلوگرم :
1. علی حیدری (خرم آباد)
2. علیرضا مولایی (خرم آباد)
3. امیرعلی نظرزاده (خرم آباد)

وزن 28- کیلوگرم :
1 مهدی کریمی (نورآباد)
2. علی خسروی (دورود)
3. پوريا زينتي

وزن 30- کیلوگرم :
1. محمدحسین نادری (خرم آباد)
2. نیما نظری (خرم آباد)
3. امیرمحمد صوفی زاده (خرم آباد)

وزن 32- کیلوگرم :
1. مهدی اشراقی (الیگودرز)
2. محمد صادق فضل الهی (بروجرد)
3. امیرعلی خسروی (خرم آباد)

وزن 34- کیلوگرم :
1. همایون شعبان (خرم آباد)
2. امیرحسین حق جو (دورود)
3. حسین شجاعی (بروجرد)

وزن 36- کیلوگرم :
1. حسین دریکوند (ازنا)
2. رضا پناهی (ازنا)
3. امیر رضایی (ازنا)

وزن 38-کیلوگرم :
1. مهدی حاتمی کیا (خرم آباد)
2. امیر محمد گودرزی (بروجرد)
3. عباس جودکی (بروجرد)

وزن 40- کیلوگرم :
1. امیر محمد یوسف گودرزی (الیگودرز)
2. محمدمهدی قائدرحمت (دورود)
3. رادمهر امیری پور (ازنا)

وزن 40+ کیلوگرم :
1. محمدیاسین قائد رحمت (دورود)
2. محمدرضا دهقان (ازنا)
3. محمد طاها رضایی (بروجرد)


 نونهالان ///
وزن 33- کیلوگرم :
1. امیررضا فریدونی (خرم آباد)
2. عرشیا چگنی (خرم آباد)
3. امیرمحمد پولادوند (دورود)

وزن 37- کیلوگرم :
1. ابوالفضل اداوی (الیگودرز)
2. ابولفضل امرایی (رومشگان)
3. رضا صیادی (خرم آباد)

وزن 41- کیلوگرم :
1. علی شعبان (بروجرد)
2. علی دیناروند (پلدختر)
3. ابولفضل پویا (خرم اباد)

وزن 45- کیلوگرم :
1. علی قیطانی (بروجرد)
2. یونس رازانی (خرم آباد)
3. محمد ازنایی (ازنا)

وزن 49- کیلوگرم :
1. کمیل مرادی (بروجرد)
2. رضا محمد آزاد (دورود)
3. حسین علیزاده (خرم آباد)

وزن 53- کیلوگرم :
1. همایون حافظی (خرم آباد)
2. محمد ساکی (بروجرد)
3. محمد امین آزادبخت (رومشگان)

وزن 57- کیلوگرم :
1. علی خلعتبری (دورود)
2. معین علیزاده (بروجرد)
3. امیر مهدی کاوند (بروجرد)

وزن 61- کیلوگرم :
1. علیرضا الهیاری (پلدختر)
2. سیدامیررضا موسوی (خرم آباد)
3. عرفان پیریایی (بروجرد)

وزن 65- کیلوگرم :
1. یاسین امیدی گنجی (خرم آباد)
2. امیرحسین صالحی (الیگودرز)
3. سیدمحمدکاظم کاظمی (پلدختر)

وزن 65+کیلوگرم :
1. حسام رهسپار (خرم آباد)
2. محمدحسین نظری مقدم (رومشگان)
3. سیدحکمت موسوی (الیگودرز)

 نوجوانان ///
وزن 45- کیلوگرم : مهدی سلگی (خرم آباد)

وزن 48- کیلوگرم :
1. سجاد محمودی (بروجرد)
2. علیرضا بیرانوند (بروجرد)
3. ماهان دارایی (خرم آباد)

وزن 51- کیلوگرم :
1. محمدمهدی حسام پور (خرم آباد)
2. مهدی دلفان (خرم آباد)
3. سیدحسین کاظمی (پلدختر)

وزن 55- کیلوگرم :
1. حسین محمودوند
2. بهروز فرهادی (خرم آباد)
3. دانیال عباسی

وزن 59- کیلوگرم :
1. مهدی طاهری (الیگودرز)
2. محمد دلفان (خرم آباد)
3. علی مرادی (بروجرد)

وزن 63- کیلوگرم :
1. پوریا دارایی منش (خرم آباد)
2. محمد جواد لیریایی (دورود)

وزن 68- کیلوگرم :
1. رضا شعبانی نسب (بروجرد)
2. عباس علی وادی پور
3. مهدی دهقانی (فیروز آباد)

وزن 73- کیلوگرم :
1. علیرضا دهخواری (دورود)
2. محمد امین جودکی
3. علیرضا مرزبان (ازنا)

 جوانان و بزرگسالان ///
وزن 54- کیلوگرم : صادق عباسی (الیگودرز)

وزن 58- کیلوگرم : داریوش نظری (پلدختر)

وزن 63- کیلوگرم :
1. محمد دوستی نژاد (رومشگان)
2. سعید رحیمی (دورود)

وزن 68- کیلوگرم :
1. علی کریمی (نورآباد)
2. مهدی جوزی امرایی (رومشگان)

وزن 74- کیلوگرم : مصطفی کریمی (نورآباد)
 
 
 
 
 

بازگشت